Культурный форум Украины

музейное дело, история, археология, краеведение, этнография, коллекционирование, антикварное дело, туризм и пр.
Текущее время: 18 окт 2017, 03:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Дніпропетровськ. День міста. 13.09.2008
СообщениеДобавлено: 22 сен 2010, 10:42 
Новичок

Благодарил (а): 1 раз.
"Днепропетровск, мой дом родной,
Моя земля надежная.
И только будь всегда со мной,
Товарищ мой-Днепропетровск!"

Дощу ще не було...Я глянув на годинник-18:00. Куди піти,сьогодні ж день Міста!!! [cool]
Проглянувши програму і зрозумівши,що головне дійство відбудеться на паралелі-парк Шевченко - Фестивальний причал,я покрокував до парку.
В парку Шевченко проходив заключний концерт присвячений Дням Львова у Дніпрі. На сцені літнього театру повинні були виступати музичні колективи зі Львова. На фестивальному причалі-рокери обласного масштабу! Мені випала ділема-куди піти і кого послухати [hmm]
Чи то відпочкованих від "Океану Ельзи"-"Esthetic education", чи то легендарний емігрантсько-російський рокерський гурт - "Парк Горького"??? І вирішив я одним постілом поцілити у двох зайців [wink]
Спочатку пішов до Літнього театру...Людей зібралося небагато,а на сцені виступав якийсь львівський колектив. Вони виконували бесмертні хіти гурту "Квін".
Ну а далі настала черга "Вови зі Львова" заряджати та заводити публіку своїми піснями. :)
Що я можу сказати про нього...тільки но він почав співати,а вірніше читати свій реп,мені спала така думка:а чи не є часом такий гурт у Східній Україні,як "Вася з Донбасса"? :))) :)))

Вова зі Львова
Изображение Изображение

До речі, як співав "Вован" можна побачити та почути ось ТУТ
Під "Вовині" пісні плясало лише декілька хлопаків, мабудь таких же реперів,як і він сам...А основна маса почала розходитися від таких пісень (відразу ж хочу наголосити,що основний контингет слухачів літнього театру-то були люди похилого віку і "Вову" вони просто не зрозуміли :))) ). Мені також більше сподобалась його подтанцовка... [good]
Стрілка годинників показувала 19:00, треба було йти далі, на Фестивальний причал...
Тільки но підійшов до оглядового майданчику,як до моїх вух донеслася музика рокерів!!! Це вам не "Вова" :))) Це щось набагато "Тяжиліше"!!!!!
Людей на Набережній-ніде й яблуку упасти...На сцені виступали якісь хлопаки з Дніпра-кожному гурту було відведено 20 хвилин на виступ... Я встиг на новий гурт з Сумщини, назву не пам'ятаю...Соліст цього гурту був одягнений у футболку з червоним хрестом на грудях-я дав цьому гурту свою назву-"Медики"

Виступ рок-гурту
Изображение

На цей концерт зібралася усіляка панкота та рокери... Усі вони були добряче накачені пивом та іншими алковиробами...Я на них дивився і чомусь вони мені нагадували картину М.Струннікова, яку я колись бачив у будинку Яворницького-"Козак на підпитку". Такіж червоні носи і всі смалять,тільки замість люльок-цигарки!!!!
Їх ковбасило і так добряче ковбасило.... [guitar] [punk]

Просто прикольна фотка
Изображение

Натовп просто шаленів...Усі гоцали,стрибали,одягнені у косухи, розмальовані черовною фарбою з пірсингами по всьому тілі...І лише напис на сцені нагадував дніпрянам,що сьогодні день Нашого Міста!!!!!!!!!
А дехто пригадав, що Ми-Українці!!!!!

Ще трохи фоток...
Изображение Изображение

Я стояв майже біля сцени і музика заполонила мої вуха,щоб не стати глухим,я залишив Фестивальний причал і знов пішов до парку Шевченка в надіїї, що там буде виступати "Скрябін"...
А потрапив на "Esthetic education" ...Вперше чув їх наживо...І вперше,так багато пісень...Мені здалося,що цього вечора вони проспівал и усі свої пісні [tongue]

Esthetic education
Изображение

Знаєте,після цього концерту мені сподобався цей гурт!!!! Якщо вони і нагадують "Океан Ельзи", то тільки поведінкою фронтмена гурту на сцені...А так...вони ставку роблять на музику і саме музика мене зачарувала+тембр соліста гурту (усі пісні виконувалися на англійській та французькій мовах). Ось за цією силочкою ви можете прослухати маленький шматочок з пісні-ФАГОТ (прослухати звучання саме цього дивного інтструменту-родича органа). ВІДЕО
Я був вражений цим гуртом і після закінчення концерту пішов знов на Набережну дослухати "Парк Горького". Була 21:20.
Люди почали розходитися по домівках. А біля сцени натовп шаленів...Хоча середній вік слухачів не перевищував за 20 років і пісень цього легендарного гурту вони не знали,окрім однієї,яку вони і чекали-"Москов Колінз"...

Парк Горького
Изображение

І саме від одного з лідерів "Парку" я дізнався,що у далекому 1990 роціц,коли вони були популярні в Америці,то у них на розігріві виступав не відомимі ще в Європі-Ред Ход Чілі Пеперз!!!!!!!!!!! [eek] [eek] [eek] І що вони й посьогодення товаришують і навіть давали разом концерт на Червоній площі в Москві... Під кінець вони якраз і виконали свій хіт у стилі Чілі Пеперз, в такому варіанті я "Москов колінз" ще не чув... Прикольно вийшло... І все б нічого,але у кінці виступу фронтмен гурту вирішив поспілкуватися з натовпом,вірніше провести монолог на тему,як погано жити в Євросоюзі і краще но жити Росії та Україні разом,в єдиній,братській державі!!! [furious]
Після його спічу, я плюнув на земля і на їх гурт вцілому!!!! Більше я ніколи не піду на їх концерт,навіть на такий який був цього вечора-шаровий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
О 22:30, після святкового салюту, сів на маршрутку і поїхав на Лівий берег...Моросив дощ...

Вернуться наверх

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]