Культурный форум Украины

музейное дело, история, археология, краеведение, этнография, коллекционирование, антикварное дело, туризм и пр.
Текущее время: 19 окт 2018, 22:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: 160 лет музею. Поздравления
СообщениеДобавлено: 19 сен 2010, 12:07 
Не в сети
Модератор
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 сен 2010, 11:21
Сообщений: 96
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 3 раз.
В 2009 году наш музей праздновал 160 лет! С 14 октября к нам стали поступать телеграммы с поздравлениями. Одним из первых, кто поздравил наш музей, стал академик НАН Украины, Герой Украины - Петр Тимофеевич Тронько.
Изображение
Текст телеграммы:
Шановні колеги
Сердечно вітаю Ваш працьовитий колектив з ювілеєм прославнего музею. Краєзнавці України добре знають і високо цінують Ваш музейний вклад за особлививй внесок у відродження української нації та духовності у продовження благородної справи розпочатої патріархом краєзнавства видатним вченим Дмитром Яворницьким на ниві вітчизняного музейництва. Ви перші серед перших завжди тримаєте передові позиції історичної науки. Ви є охоронцями і дослідниками рідкісних та унікальних експонатів духовного і матеріального надбання українського народу. Бажаю вам дорогі колеги професійної звитяги, видатних наукових відкриттів, успіхів добробуту та здоровя на довгі і щасливі літа. З повагою за дорученням президії ,голова національної спілки краєзнавців України, академік НАН України, Герой України П.Т. Тронько. 14.10.2009

Вице-президент академии искусств Украины, академик Юрий Богуцкий.
Изображение
Академія мистецтв України
Інститут Культурології
Колективу Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького
Дорогі друзі!
Сердечно вітаю Вас із 160-річчям заснування Дніпропетровського державного історичного музею імені Д.І.Яворницького!
Ви присвятили себе великій справі - збереженню безцінних реліквій нашого народу, інтелектуальних та духовних скарбів, накопичених попередніми поколіннями впродовж тисячоліть.
Завдяки Вашій щоденній і копіткій роботі всі ми маємо змогу долучитися до світу знань, познайомитись з багатогранним розмаїттям історії, традицій та духовної мудрості, сформувати світоглядний потенціал, зміцнити нерозривний зв’язок попередніх та прийдешніх поколінь.
Переконаний, що Ваш високий професіоналізм та подвижництво, відданість улюбленій справі і надалі слугуватимуть утвердженню національної свідомості, гуманістичних ідей та високих моральних цінностей в українському суспільстві.
Нехай зерна, засіяні Вами в душах людей, зростуть щедрим врожаєм добра і любові до Батьківщини.
Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя і сміливих творчих задумів!
З повагою
Директор Інституту культурології АМУ,
Віце-президент академії мистецтв України, академік Юрій Богуцький

Вітання Президента України - В.А. Ющенко колективові Дніпропетровського історичного музею імені Д.І.Яворницького
Изображение
Шановні друзі!
Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 160-ї річниці заснування вашого музею, який за понад півтора століття плідної роботи перетворився на один із провідних українських центрів музейної справи, справжню скарбницю національних та світових культурно-історичних надбань.
Колекцію музею прикрашає монументальна пластика Степового Подніпров'я, безцінні пам'ятки Стародавнього Єгипту, античних міст Північного Причорномор'я.
Дніпропетровський музей нерозривно пов'язаний з іменем видатного історика, археолога, етнографа й фольклориста Дмитра Івановича Яворницького, який присвятив життя дослідженню й популяризації історії українського козацтва. У продовженні справи великого вченого вбачаю вашу важливу національну місію.
Бажаю всім здоров'я, щастя, добробуту, творчої наснаги й нових здобутків у шляхетному служінні науці й Україні.
Віктор ЮЩЕНКО

Вітання колективу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ:
Изображение
Шановна Надіє Іванівно!
Щиро вітаю Вас і Ваших колег зі знаменною датою 160-річним ювілеєм Дніпропетровського історичного музею імені Д.І. Яворницького!
Як працівнику одного з найстаріший музейний закладів України ви свято зберігаєте і продовжуєте традиції, започатковані ще в XIX сторіччі видатними вченими і непересічними особистостями, справжніми патріотами рідного краю — Олександром Миколайовичем Полем та Дмитром Івановичем Яворницьким. Неможливо переоцінити Ваш великий щоденний внесок у збереження дорогоцінний пам яток історії та культури, тієї неосяжної спадщини, яка залишилася нам від славетних часів українського козацтва та індустріальної розбудови рідної Катеринославщини.
Разом із усією країною Дніпропетровський історичний музей переживає творчі зльоти і скрутні часи, але його працівники завжди докладали всіх, зусиль для виховання у багатьох поколінь любові до рідного краю і освячених вікам народних традицій, формування їх, історичної та національної свідомості.
І сьогодні Дніпропетровський історичний музей імені Д.І. Яворницького — це візитна картка Придніпров'я, національна спадщина, історичне багатство якої Ви щоденно відкриваєте людям.
У цей святковий день ми дякуємо Вам за натхненну працю і вірність професії Сердечно бажаємо всім творчої енергії, вдалих пошуків, цікавив знахідок, благополуччя, достатків, здоров я і щастя, непохитної віри в світле майбутнє України!
З повагою ректор університету генерал-лейтенант міліції О.В. Негодченко

Шановні колеги! Дорогі друзі!
Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди 160-річчя заснування вашого музею. Разом з усією культурною громадськістю нашої країни ми відзначаємо цей ювілей, як знаменну подію. Завдяки вашій подвижницькій, натхненній праці збережемо видатні пам'ятки історико-культурної спадщини України.

З повагою від колективу ННДРЦУ генеральний директор С.О. Срєльнікова
Изображение
Дорогие друзья!
От имени коллектива Государственного предприятия "Конструкторское бюро "Южное" им. М.К. Янгеля" и от себя лично сердечно поздравляю коллектив Днепропетровского исторического музея им. ДМ. Яворницкого со 160-летним юбилеем.
Днепропетровский исторический музей всегда был и остается не только хранилищем величайших исторических ценностей, но и проводником высокой культуры, знаний, открытий.
Ваши усовершенствованные в последние годы экспозиции вызывают очень большой интерес. Уникальные коллекции запорожских казацких древностей, каменные антропоморфные стелы, половецкие "каменные бабы", египетская царская статуя, известные далеко за пределами Украины, являются гордостью музея и города.
Очень приятно отметить, что Ваши музейные работники постоянно проводят просветительские мероприятия: музейный всеобуч, семейный музейный абонемент, которые с удовольствием посещают горожане.
Пусть неисчерпаемый родник вашего творческого вдохновения наполняется жизненным оптимизмом, искренней благодарностью специалистов, искушенных знатоков, любителей истории и древностей всех возрастов.
От всей буши желаем вам, дорогие друзья, крепкого здоровья, личного счастья, благополучия, новых творческих успехов.

Генеральный конструктор-Генеральный директор академик НАН Украины ГП "КБ "Южное С. Н. Конюхов
Изображение
Шановні колеги!
Вітаємо вас із 160-річчям з дня заснування Дніпропетровського історичного музею ім. Д. Яворницького.
Сьогодні ваш музей є не лише провідним осередком популяризації національної культурної спадщини, а й потужним Центром розвитку музейної галузі всієї країни.
Саме завдяки вашій творчій праці, вже багато років, зберігається та популяризується наукова спадщина видатного українського вченого, повага до народних традицій та поєднується минуле, сьогодення й майбутнє.
Сердечно бажаємо і надалі творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, а також благополуччя і достатків.

З повагою, колектив Миколаївського обласного краєзнавчого музею
Изображение
Шановна Надіє Іванівно!
Від імені керівного та особового складу Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області щиро вітаємо Вас та очолюваний Вами колектив з нагоди - 160 - річчя заснування Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького.
У відповідальний для нашої країни час суспільних та економічних перетворень, найвищої поваги заслуговуї Ваша нелегка, але надзвичайна для держави праця.
Завдяки взаєморозумінню, цілеспрямованій, злагодженій, творчій роботі працівників та науковців музею досягаються усі намічені плани, адже Ви завжди були, є й будете уособлення гідності освіченої людини, щедро наділеної наполегливістю та працьовитістю.
В цей урочистий день зичимо Вам нескінченної енергії, творчої наснаги, мужності у подоланні труднощів сьогодення, успіхів у роботі, міцного здоровя, родинного затишку, щастя і миру!

З повагою начальник управління В. Верхогляд
Изображение
Шановні колеги, дорогі друзі!
Ялтинський історико-літературний музей сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм!
Відкритий 160 років тому музей пройшов славний шлях, який приніс йому шану і любов всього краю.
Ми знаємо Вас, як людей невичерпної творчої енергії, досвідчених висококваліфікованих знавців і практиків музейної справи.
Бажаємо вам творчої наснаги, здоров'я, щастя!
Щедрою рукою і надалі сійте зерна добра на грунт людських сердець і нехай цей засів принесе плідні сходи.

Колектив Ялтинського історико-літературного музею
Изображение
Шановна Надіє Іванівно!
Вішаю Вас та очолюваний Вами колектив з нагоди 160- річного ювілею Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького!
Бажаю Вам добра та здоров 'я, мудрості й оптимізму, здійснення всіх мрій та сподівань. Хай злагода, затишок, достатки, благополуччя завжди панують у Вашій оселі, а кожен новий день дарує невичерпну енергію і наснагу!

З повагою Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Г.І.Булавка
Изображение
Уважаемая Надежда Ивановна!
От имени многотысячного коллектива ОАО «ИНТЕРПАЙП НТЗ» примите искренние поздравления со 160-летним юбилеем музея.
Уникальное трудолюбие, эрудиция, профессионализм, организаторские способности, незаурядная энергия, целеустремленность, интеллигентность и благородство Вашего замечательного коллектива пусть и в дальнейшем помогают столь необходимому нашему обществу благородному делу, которому Вы посвящаете свою жизнь.

Председатель Правления ОАО «ИНТЕРПАЙП НТЗ» А.Н. Коротков
Изображение
Вельмишановна Надія Іванівно!
Дирекція та колектив Волинського краєзнавчого музею щиро вітає Вас та співробітників очолюваного Вами колективу з 160-річчям Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького.
Створення Вашого музею стало визначною подією у культурному житті України. Своєю великою збиральницькою, науково-дослідницькою та культурно-освітньою роботою він зробив вагомий внесок у збереження, вивчення та популяризацію пам'яток нашої історії та культури, відіграв значну роль у згуртуванні музейних ентузіастів та створенні музеїв в Україні. Нині Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького став знаним не тільки в Україні, але й далеко за її межами осередком національної культури українського народу, потужним науково-дослідним та музеєзнавчим центром.
У день Вашого ювілею сердечно дякуємо за плідну творчу співпрацю з Волинським краєзнавчим музеєм та щиро бажаємо нових досягнень у відродженні та збереженні історії та культури українського народу, вивченні та популяризації пам'яток нашої історико-культурної спадщини, розвитку історичного краєзнавства та музейної справи України.
Міцного Вам здоров'я, довгих років життя, особистого щастя, значного добробуту і творчої наснаги для плідної праці.

З повагою, директор краєзнавчого музею А.Силюк
Изображение
Шановні друзі!
Від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, студентів і аспірантів Національного гірничого університету прийміть найщиріші вітання з нагоди 160-річного ювілею Дніпропетровського історичного музею імені Д.І.Яворницького - одного з перших музеїв на рідному Придніпров'ї.
160 років в сучасному динамічному світі — поважний віковий період. Історія заснування, становлення і діяльності нашого історичного музею — яскраве тому підтвердження. Особливе відчуття часу, високий професіоналізм і глибокі знання наукових співробітників музею роблять його цікавим і незамінним при вивченні історії рідного краю, культурного надбання Придніпров'я і українського народу в цілому.
Звертає на себе увагу новий сучасний стиль роботи колективу музею. Велику зацікавленість і духовне піднесення викликають експозиції, виставки, зустрічі з видатними особистостями, що проходять у стінах колиски нашої культурної спадщини, й які із задоволенням відвідують студенти, викладачі і співробітники нашого вузу.
У цей святковий день дозвольте подякувати усім працівникам Дніпропетровського історичного музею імені Д.І.Яворницького за натхненну працю, відданість своїй справі, інтересам Дніпропетровщини й України, побажати залишатися на висотах професіоналізму в контексті нового часу, нової доби нашої держави, міцного здоров'я, щастя, успіхів і творчого натхнення задля нових здобутків в ім'я України.

З повагою ректор, академік НАН України Г.Г. Півняк
Изображение
Колективу Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького.
Шановні друзі!
Щиро та сердечно вітаємо вас із 160-річним ювілеєм одного з найстаріших музеїв у нашому місті -Дніпропетровського музею ім. Д.І.Яворницького.
Важко переоцінити те значення та вплив на життя суспільства, яке здійснює ваш музей. Знання своїх коренів, історії рідної землі та народу - ось запорука суспільного розвитку та прогресу.
З перших же днів свого існування історичний музей розпочав різнопланову, цілеспрямовану просвітницьку й культурну діяльність. Численні лекції, виставки, наукові семінари та конференції впродовж багатьох років збагачують світогляд мешканців нашого міста, надихають гордістю за подвиги та звитягу минулих поколінь.
Особливо значення благородна діяльність музею має для молоді нашого міста . Постійна співпраця з навчальними закладами Дніпропетровська, залучення школярів та студентів до участі у історико-архіологічних експедиціях формує у молоді активну життєву позицію, розуміння та повагу до традицій рідного народу, своєї землі.
Стало доброю традицією проведення співробітниками музею спеціальних уроків історії у школах міста, надання практичної допомоги краєзнавчим гурткам та шкільним музеям, організація зустрічей з відомими людьми міста та регіону.
Численні зв'язки з відомими музеями України, країн СНД, близьким та далеким зарубіжжям сприяють подальшому піднесенню ролі та авторитету музею як інституції колективного історичного досвіду.
Свій 160-річний ювілей ви зустрічаєте вагомими успіхами та здобутками, творчою спрямованістю у завтрашній день.
То здійснюються усі творчі плани та задуми, прийдуть нові перемоги.
Нехай ніколи не полишає вас вдячність всіх тих, хто відвідує Ваш музей, у чиїх серцях ви пробуджуєте вогонь історичної пам'яті, любов до рідної землі!

З повагою
Заступник міського голови О.В.Лозенко
Начальник управління освіти та науки міської ради С.Б.Баляй
Начальник управління у справах сім'ї та молоді міської ради Р.В.Буленок
Начальник управління-служби у справах дітей міської ради А.В.Литовченко

Изображение
Глубокоуважаемая Надежда Ивановна! Дорогие сотрудники музея! Уважаемые участники юбилейных торжеств!
От горячих сердец всех работников музеев Крыма, поздравляем Вас, всех сотрудников музея, участников юбилейных торжеств со знаменательной датой -160-летием со дня основания исторического музея, одного из флагманов развития и совершенствования музейного дела Украины.
Созданный трудом и беззаветной преданностью делу не одного поколения энтузиастов, талантом и неутомимой деятельностью выдающегося ученого, академика Дмитрия Ивановича Яворницкого, Ваш музей уверенно идет в третье тысячелетие, являясь инициатором проведения музейных фестивалей, конкурсов в масштабах всей Украины, воистину определяя направления , способствующие вхождению музеев в мировое культурное пространство.
Желаем Вам, всему творческому коллективу одного их старейших музеев нашего государства, дальнейшей плодотворной деятельности, здоровья и оптимизма, а главное, огромного счастья в творении добра на радость людям, новых свершений и открытий во имя изучения, сбережения культурного наследия для будущих поколений. Именно ко всем вам применимы слова народной мудрости «Кто оказывает добро ближним, тот делает людей счастливыми». Так будьте счастливы, молоды душой и готовы к новым добрым делам!

С глубоким уважением.
Председатель Правления Ассоциации заповедников и музеев Крыма В.П. Пересунько
Исполнительный директор Ассоциации заповедников и музеев Крыма С.Н.Пушкарев

Изображение
Шановна Надіє Іванівно!
Кіровоградський обласний краєзнавчий музей поздоровляє Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І.Яворницького із 160-річчям! Бажає творчої наснаги та успіхів у роботі.

З повагою директор обласного краєзнавчого музею Т. Григор'єва
Изображение
Шановні співрооїтники музею імені Академіка Д.І.Яворницького!
Прийміть найщиріші вітання зі 160 річчям з дня заснування музею! Музей ім.Д.І. Яворницького вважається, одним, із старіших національних музеїв України, який відіграє провідну роль не лише у розвитку освіти та науки, а й у поширенні та популярізаци наукових знань і культурних традіцій.
Властиві Важ невичерпна енергія та людяність свідчать, що саме завдяки таким людям, як Ви, зберігається усе надбане - продавнє та сучасне -перетворюючи його у прекрасне сьогодення.
Ваша самовіддана праця, натхнення, високий творчий потенціал, надихає людей творити добро. Від усього серця зичимо Вам міцного здоров я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх справах та здійсненні задумів і прагнень.
Нехай у Вашому домі завжди панують мир та злагода, а усі негаразди минають Вас стороною!
Нових Вам знахідок!

З повагою начальник Придніпровської залізниці П.О. Лоза
Голова Дорпрофсожу О.В. Букреєв

Изображение
Колективу Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького
Директору музею. Заслуженому працівнику культури України Капустіній Н.І.
Шановна Надіє Іванівно!
Щиро вітаю Вас та колектив Дніпропетровського історичного музею ім, Д. І. Яворницького з визначним ювілеєм - 160-річчям від дня заснування!
Ваш музей - видатна скарбниця української історії і мистецтва, справжній символ національного надбання, який дбайливо зберігає протягом 160-ти років не лише історичні цінності, але і саму душу і традиції, що були закладені ще Д. І. Яворницьким. У музейному світі своєю
діяльністю Ви залишаєте важливий слід, що відзначається оригінальним поглядом на питання історії, мистецтва, музеєзнавства. В основі успіху Вашого колективу лежить самовіддана праця кількох поколінь музейних працівників.
Відзначаючи високий професійний рівень роботи, вагомий внесок у розвиток музейної справи, самовіддану працю, уміння наповнювати серця людей світлом добра, віри і справедливості, а також творчу співпрацю з Новомосковськом міським історико - краєзнавчим музеєм ім.П.Калнишевського, висловлюю Вам щиру подяку.
Бажаю міцного здоров'я, особистого щастя, вагомих здобутків і творчих відкриттів. Нехай не згасне в ваших серцях вогник творчого пошуку, самовіддана праця примножує авторитет колективу, надає сили та енергії на реалізацію нових планів, на популяризацію музейної справи.

Новомосковський міський голова В.І. Літвіщенко
Изображение
Шановна Надіє Іванівно та дружня родина працівників Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького!
У дні відзначення 160 - річчя Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького прийміть від Ваших колег - колективу Кіровоградського обласного художнього музею найщиріші привітання та найкращі побажання, Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького має саме свою неповторну історію, яскраве сьогодення, велике майбутнє, яке творять чудові, мудрі люди, справжні професіонали. Ви віддаєте свій досвід та вогонь душі нелегкій справі збереження історичного минулого та культурної спадщини для прийдешніх поколінь, збагачення музейної скарбниці України. Велика вдячність Вам за добро і щедрість Ваших сердець, сумлінне виконання професійних обов'язків, відданість обраній справи Нехай кожна річниця додає Вам оптимізму та впевненості у завтрашньому дні Зичимо Вам міцного здоров'я, родинного затишку та благополуччя, вагомих досягнень, невичерпної енергії та наснаги у подальшій роботі.

З щирою повагою від колективу Кіровоградського обласного художнього музею
Директор музею Т. Ткаченко

Изображение
Шановні колеги! Вітаємо Вас з ювілеєм! Творчих успіхів. Залишайтесь на провідних позиціях музейної справи!
Рівненські музейники
Изображение
Шановна Надіє Іванівно!
Вітаємо Вас і Ваш колектив із 160-річчям діяльності музею! Прийміть побажання здоровя, творчоїнаснаги та найкових знахідок. Нехай все краще, що було започатковане в діяльності музею його організаторами продовжує жити у вашій праці.

Львівський історичний музей
Изображение
Шановна Надіє Іванівно!
Вітаємо Вас і очолюваний Вами колектив зі знаменною подією -160 -річчям від дня утворення Дніпропетровського історичного музею імені Яворницького!
Дозвольте з ювілеєм привітати,
І побажати від душі:
Багато щастя і добра багато,
Хай буде світлим кожен день в житті,
Бажаєм успіхів великих у роботі,
Й побільше творчих вам натхнень.
Нехай минають завжди всі турботи,
І хай приносить радість кожен день!
Бажаємо подальшого процвітання, нових історичних знахідок, цікавих зустрічей, знаменних подій, численних відвідувачів, веселих свят і насичених буднів.

З повагою відділ культури і туризму Павлоградської РДА І.М. Ломанова
Изображение
Шановні колеги !
Від щирого серця вітаємо колектив дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького зі святом 160-ї річниці заснування музею.
Ваша самовіддана творча праця щодо створення музейної експозиції на засадах наукових підходів, повного і об'єктивного показу історичних подій та розкриття української історії є яскравим свідченням збереження нашої духовної спадщини. Щиро бажаємо Вам, шановні музейні працівнику, миру, добра і злагоди, міцного здоров'я й невичерпної життєвої енергії, творчого натхнення й нових успіхів на ниві подальшого розвитку музейної справи.

З повагою, Колектив Центрального музею Збройних Сил України
Изображение
Державний архів дніпропетровської області щиро вітає колектив дніпропетровського історичного
музею ім. Яворницького з ювілеєм -160-річчям з дня заснування!
В цей святковий день прийміть найтепліші та щирі привітання, а також слова вдячності за високий професіоналізм, подвижницьку працю, вміння наповнювати серця людей світлом добра, віри та справедливості. Бажаємо усім Вам міцного здоров'я, великого людського щастя, любові, радості, творчих відкриттів та звершень!

За доручення архівістів
Директор державного архіву області Н.В. Киструська

Изображение
Дорогі колеги вітаємо Вас з ювілеєм! Зичимо здоровя, щастя, подальших успіхів на музейній ниві та подальшої тісної співпраці.
Директор Закарпатського краєзнавчого музею В. Шеба
Изображение
Поздравление-коллаж от музейного дизайнера Малиенко Ю.Н.
Изображение

_________________
Без прошлого нет будущего


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group (блог о phpBB)
Сборка создана CMSart Studio
Русская поддержка phpBB